ניהול רשתות חברתיות

ניהול רשתות חברתיות הוא תהליך ממושך שבאמצעותו תוכלו להעביר מסרים ברשת ולנהל יחס מתמיד עם קהל הלקוחות הפוטנציאלי עבור המוצר/השירות שלכם. הרשתות החברתיות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. בעידן הנוכחי קשה למצוא אדם שלא פעיל לפחות ברשת חברתית אחת. המדיה החברתית פתחה עבורנו עולם שלם של אפשרויות המאפשר לנו להתבטא, לתעד את היום יום שלנו באופן מבוקר, להביע דעה, לעלות תכנים ואף להתעדכן בחיי המכרים שלנו ומובילי דעת קהל רבים אחרים. בדומה לכך, גם השיווק העסקי קיבל תפנית משמעותית ומבלי לפרסם עסק ברשתות החברתיות

ניכרת תחושה של חוסר קיום.

למעשה, נוכחות פעילה ברשת החברתית היא קריטית לקידום ולביסוס המוניטין של העסק שלכם. מדובר באחת השיטות הטובות ביותר להגיע לקהל הרלוונטי והדומיננטי ביותר עבור המוצר/השירות שלכם.

הרשתות החברתיות אוגרות מידע רב אודות הגולשים ובכך נוצרת הזדמנות עבור המפרסמים (קידום ממומן) להגיע לקהל יעד דומיננטי ע"פ תחומי עניין/ הרגלים וכו' . בעידן זה אין עוד תלות באמצעי השיווק המסורתיים (טלוויזיה, עיתון, שלטי חוצות וכו') כיום כל מעסיק יכול לפרסם ברשתות החברתיות ולהגיע לקהל רלוונטי וממוקד, לייצר לקוחות פוטנציאלים ולהגדיל את נפח המכירות.

ההצלחה במדיה החברתית נמדדת בעיקר ע"י מעורבות הקהל. על מנת לקבל האהדה ולייצר מעורבות וחשיפות נדרשת אינטראקציה מתמדת עם קהל היעד שלכם. המטרה היא לייצר תכנים מרתקים שיגרמו לקהל היעד לרצות להישאר – לעקוב ולהתעדכן בתוכן ובמסרים שלכם ובהמשך להפוך ללקוחות.

הרשתות החברתיות מגוונות ומציעות לנו מספר ערוצים לנהל בהן אורח חיים וירטואלי (כגון: פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, לינקדאין וכו'). אך שמדובר בעסקים לא כל רשת חברתית תתאים לקהל היעד הרלוונטי של המוצר/השירות ולכן יש לבחור בקפידה את הרשתות החברתיות אשר ישרתו את המטרה והאסטרטגיה השיווקית של העסק שלכם.

ניהול עמודי פייסבוק

פייסבוק/ Facebook

עם למעלה מ2 מיליארד משתמשים פעילים, פייסבוק נחשבת לאחת מהפלטפורמות המועילות ביותר לשיווק עסקים. החשיפה בפייסבוק היא עצומה ולכן עם הקופי והקרייאטיב הנכון כל תוכן יכול להפוך ויראלי ואפקטיבי במהירות. בנוסף, האלגוריתם של פייסבוק מאפשר לה לדלות את מירב המידע אודות המשתמשים שלה - מה שיצר מערכת פרסום נוחה, יעילה וידידותית למשתמש Facebook Ads Manager)) המאפשרת לכל עסק הזדמנות שווה לשווק את המוצר/השירות שלו ברשת ביעילות.

ניהול עמוד איסטגרם

אינסטגרם/Instagram

אינסטגרם היא הרשת החברתית הבולטת והמובילה בעולם - בעקבותיה נוצר עולם שלם של תוכן ויזואלי שהפך לחלק בלתי נפרד מיומו של הגולש. ממוצע הגילאים באינסטגרם נחשב לצעיר ומשפיע – "העולם שייך לצעירים". במידה והעסק שלכם מכוון לצעירים זה אחד הכלים הטובים ביותר ליצירת לקוחות פוטנציאליים. ניהול עמוד אינסטגרם דורש יצירתיות, מקוריות וגיוון - במידה והצלחתם לפצח את הנוסחה פוטנציאל החשיפה הוא עצום ובעל הסיכוי הגבוה ביותר להגדלת נפח ההמרות.

יוטיוב/YouTube

יוטיוב/YouTube יוטיוב הינה פלטפורמת הוידאו הגדולה בעולם ונחשבת למנוע החיפוש השני בגודלו בעולם (אחרי גוגל). ע"פ מחקרים רבים תוכן וידאו הוא התוכן המרתק ביותר ובעל פוטנציאל המכירה הגבוה ביותר. פתיחת ערוץ יוטיוב הופכת פופולארית יותר עבור עסקים ובעלת יכולת חשיפה פנומנאלית. העלת התכנים נחשבת קלה ונוחה לביצוע ונגישה לשיתוף. הפרסום ביוטיוב מתבצע דרך גוגל אדוורס ונחשב יעיל וחסכוני במיוחד.

ניהול עמודי טוויטר

טוויטר/Twitter

טוויטר נחשבת לאחת מהרשתות החברתיות הגדולות והפופולאריות ביותר בעולם עם למעלה מ350 מיליון משתמשים פעילים. טוויטר מאופיינת בהעברת מסרים קצרי טווח הנקראים "ציוצים". מדובר בהזדמנות מעולה לעסקים לשתף תוכן עם קהל רלוונטי ואפילו עם גורמים בכירים ובלתי נגישים וכן להצטרף לנושאי דיון הקשורים לתעשייה שלהם. מעבר לכך, טוויטר מאפשרת לקהל המפרסמים שלה מגוון אפשרויות פרסום כגון: ציוצים ממומנים, טרנדים ממומנים וחשבונות ממומנים ומערכת הפרסום שלה נחשבת ידידותית במיוחד.

לינקדאין/Linkedin

לינקדאין היא הרשת החברתית המקצועית הגדולה ביותר בעולם עם מעל לחצי מיליארד משתמשים. בשונה משאר הרשתות לינקדאין מותאמת במיוחד ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים. התוכן בלינקדאין נחשב איכותי יותר, ודרכי פילוח הקהל נחשבות מתקדמות יותר (לדוג' פילוח לפי מקצוע). באמצעות לינקדאין תוכלו ליצור כרטיס ביקור וירטואלי לעסק, לאתר קבוצות ומידע הרלוונטי לתחום העסק שלכם, לאתר לקוחות פוטנציאלים וכו'. בנוסף, לינקדאין מציעה מגוון אפשרויות פרסום הנחשבות כיעילות במיוחד ליצירת לידים איכותיים.

ניהול רשתות חברתיות ב-WDM

ניהול רשתות חברתיות הינו תהליך המצריך איש מקצוע מיומן, חיי ונושם את עולם הרשתות החברתיות – כזה שידע בדיוק מה התועלת של כל ערוץ וכיצד לתרגם אותה להצלחה עבור העסק שלכם.

הצוות שלנו הוכשר במיוחד למטרה זו, ברמה היסודית והגבוהה ביותר. החל משלב ההקמה ועד שלב הניהול והתחזוק השוטף. מדובר בעבודה סביב השעון הכוללת עדכון מתמיד ויצירת תכנים באופן מתמיד. זו הזדמנות מצוינת עבורכם לבדל את העסק שלכם, ליצור שפה מיתוגית חדשה ולייצר עולם שלם של אפשרויות חדשות.

התהליך כולל

  • בניית אסטרטגיה שיווקית
  • פילוח קהלי יעד
  • בנייה ויצירת עמודים בהתאם לשפת המותג
  • עבודת קופי וקרייאטיב
  • העלאת תכנים מתמדת
  • עדכון קבוע בפיצ'רים וטרנדים
  • עבודה מול גאנט
  • ניהול קהילה
  • פרסום מתוזמן

דברו איתנו

DMCA.com Protection Status

Call Now

נגישות