קידום אתרים SEO

מה זה קידום אתרים SEO ?

קידום אתרים בגוגל ו/או Search Engine Optimization) SEO) הינו תהליך ממושך הכולל מגוון טכניקות אשר מטרתן לקדם אתרים ללבל גבוה במנועי החיפוש, עד למקומות הראשונים. קידום אתרים נחשב לאחד מאמצעי הקידום האפקטיביים ביותר לעסקים הרוצים להוביל במנועי החיפוש. בשונה מקידום ממומן קידום אורגני נחשב כ"טבעי" יותר הרי בשיטה זו אתם לא משלמים על קליקים כדי להתקדם במנועי החיפוש ולא קיימת הגבלה מבחינת כמות החשיפה. קידום אורגני יעיל יחשוף את העסק שלכם ללקוחות רלוונטיים, יוביל לתנועה באתר, ייצר לידים איכותיים וימנף את המותג שלכם. הגעה למקומות הראשונים כרוכה בעבודה קשה וממושכת ובכדי שהאתר שלכם יוביל עליו לדבר בשפה של גוגל.

המטרה העיקרית של גוגל היא לספק לגולש את התוכן הרלוונטי והאיכותי ביותר בהתאם לנושא החיפוש שלו. עבודת קידום אתרים מוצלחת מתחלקת ל-2:

מה שקורה בתוך האתר – ONSITE

ומה שקורה מחוץ לאתר – OFFSITE

המדדים המשפיעים ביותר על קידום אתרים:

  • תוכן
  • קישורים
  • RANK BRAIN

האלגוריתם "RANK BRAIN" יחד עם עדכונים רבים אחרים העצים את גוגל כמנוע חיפוש והפך אותו לורסטילי ונגיש יותר. בעידן הנוכחי האלגוריתם של גוגל נשען על לימוד עצמי ומסוגל לנתח שאילתות מורכבות יותר המבוססות על כוונת הגולש בחיפוש, מיקומו והיסטוריית הגלישה שלו. עולם ה-SEO הוא עולם שהולך ומתפתח. כיום לא קיימים קיצורי דרך – הפרמטרים לאינדוקס של גוגל הלכו ונהיו נוקשים יותר, האלגוריתם שלו הלך ונעשה מתוחכם יותר ולכן עבודת קידום אתרים מוצלחת דורשת מקצועיות ועדכון מתמיד ולא מומלץ להתפשר בבחירת הגורם המקדם.

קידום אתרים ב-WDM

WDM מספקת שירותי SEO מתקדמים, בשקיפות מלאה. הלקוחות שלנו נהנים מעדכון שוטף לאורך כל התהליך, הכולל אופטימיזציה ודוחות ביצוע תקופתיים.

איך אנחנו עושים את זה?

בשלב הראשון נתאם ציפיות ונכיר אתכם ואת העסק שלכם ע"י מחקר מעמיק אשר כולל:

מחקר מילות מפתח

כל תהליך SEO איכותי מתחיל במחקר מילות מפתח. המחקר ייתן לנו אינפורמציה אודות המוצר שלכם וכמובן אודות קהל היעד שלכם כך נוכל ללמוד כיצד הוא מחפש את המוצר/השירות שלכם בגוגל. יחד עם זאת, נבין מהי רמת התחרות בפלח השוק הרלוונטי ומיהם המתחרים החזקים ביותר ובאילו ביטויים הם משתמשים לקידום. לאחר שנבין את רמת התחרות נבחר אילו ביטויים הנם האפקטיביים ביותר והראליים ביותר לקידום אלה, אשר יניבו את התוצאות הטובות ביותר.

בשלב השני, באמצעות אופטימיזציה נכונה נבצע בדיקות טכניות ונתקן שגיאות (קישורים שבורים, תקינות קוד, זמני טעינה, כפילות של תוכן באתר, התאמה למובייל וכו') נבדוק את היררכיית האתר ונשנה אותה בהתאם לביטויים שנבחרו לקידום (התאמת תגיות META ,התאמת כותרות 1H-H6, אופטימיזציה של תמונות, התאמת התוכן, יצירת קישורים פנימיים וכו')

בפעילות הOFFSITE  ניצור נוכחות חזקה ברשת וזאת באמצעות יצירת קישורים חיצוניים אשר יגדילו את נפח התנועה לאתר. המטרה היא לפרוס את האתר באופן רחב במנוע החיפוש ובכך ליצור תנועה אורגנית טובה ממקורות מוסמכים, רשתות חברתיות, פורומים, בלוגים ועוד.

באמצעות עבודה ממוקדת עם הצוות המיומן שלנו נוכל לעלות את העסק שלכם גבוה בשורת החיפוש ויותר מזה, נוכל ליצור עבורכם מותג מוביל, מקורי ויוצא דופן.

דברו איתנו

DMCA.com Protection Status

Call Now

נגישות